19 Jun 2018

#196 The Titanic Exhibition in Cracow


This weekend my boyfriend  and I had a chance to see the Titanic Exhibition in Cracow. We are both fans of the James Cameron's movie Titanic from 1997 so it was obvious for us to see the exhibition. The whole journey starts with the Boarding Pass that is given to you. Which is a permission granted to come aboard - with a real Titanic's passenger name. My name was Mrs. Stanton Abbott (Rosa Mary Hunt).
I shot a few pictures for you to see what it looks like. I know these won't bring you the atmosphere and the actual feeling this tragic history. All I can do is to invite you to see the exhibition - it definitely worth your time to see!
Visit my Instagram Page to see the Highlighted stories called Titanic - more pictures and videos from the day.


W ten weekend mój chłopak i ja mieliśmy okazję wybrać się na wystawę Titanic - Prawdziwa Historia w Krakowie. Oboje jesteśmy fanami filmu Jamesa Camerona 'Titanic' z 1997 więc było to dla nas oczywiste wybrać się na tę wystawę. Cała podróż zaczyna się od wręczenia Karty Pokładowej. Jest to zezwolenie wejścia na pokład - z prawdziwym imieniem pasażera Titanica. Moje imię to Mrs. Stanton Abbott (Rosa Mary Hunt).
Zrobiłam kilka zdjęć byście mogli zobaczyć jak to wyglądało. Wiem, że nie odda to atmosfery, która tam panowała ani odczuć tej tragicznej historii.  Jedyne co mogę zrobić to zaprosić Was do zobaczenia tej wystawy bo zdecydowanie warto!
Na moim profilu Instagramowym znajdziecie wyróżnione stories zatytuowane Titanic - więcej zdjęć i filmow z tego dnia.

Titanic. The Exhibition.
Hotel Forum, ul. Konopnickiej 28, Krakow.


Claudia, xx

6 comments:

 1. This must be a pretty nice exhibition
  I would want to dig dip about titanic too

  Much Love,
  Jane | The Bandwagon Chic

  ReplyDelete
 2. Wreszcie ktoś wrzucił zdjęcia z tej wystawy! Szukam w sieci czegokolwiek i nie znalazłam - dziękuję za ten post! Już wiem co będę robiła w weekend? Jak długo to trwa?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zdecydowanie polecam! Pani przed wejściem poinformowała o półtorej godzinnym czasie trwania, ale to kwestia jak najbardziej indywidualna :)
   Ściskam, Claudia! ;*

   Delete
 3. I'm absolutely amazed by this amazing exhibition! Watch all your stories on IG and loved it! Would like to see it too!

  xx Sarah-Allegra
  https://www.fashionequalsscience.com

  ReplyDelete
 4. Such a beautiful photos, it looks like amazing exhibition.

  http://marybugarski.blogspot.com/search/label/en

  ReplyDelete